Pytania, na które warto znać odpowiedzi.

Dlaczego film i zdjęcia w pakiecie to dobry pomysł?

To najlepsza organizacyjnie i najkorzystniejsza finansowa dla Was opcja. W zgranym zespole przygotujemy świetny film i udane zdjęcia bez "walki" o lepsze ujęcia, co często się zdarza gdy pracujemy z nieznanym nam fotografem. Na każdym etapie pracy pamiętamy, że chcecie otrzymać świetny film i jak najlepsze zdjęcia. Raz przygotowujecie się do pleneru, ponieważ podczas sesji jest nasz filmowiec i nasz fotograf. Raz ponosicie koszty dojazdów, ponieważ ekipa foto - wideo przemieszcza się jednym autem.

Kiedy zaczyna się praca ekipy AMADEOFILM?

W dniu ślubu pozostajemy do Waszej dyspozycji przez 12 godzin. Pracę najczęściej zaczynamy około trzynastej i kończymy około pierwszej z chwilą zakończenia oczepin. To zazwyczaj wystarczający czas na zarejestrowanie wszystkich ważnych i oficjalnych chwil tego dnia, a i szalona zabawa też się w tym zawrze. Jeśli chcecie abyśmy w dniu śluby byli z Wami dłużej, to bez problemu jest to możliwe.

Dlaczego plener w innym dniu, niż dzień ślubu?

Wiele razy udało się nam zarejestrować świetne ujęcia plenerowe w dniu ślubu, ale nie kryjemy, że najlepsze efekty osiągamy gdy na sesję umawiamy się już po ślubie. Czas trwania takiej sesji to dwie, do trzech godzin, a tyle żadna z Par w dniu ślubu nie jest wstanie nam poświęcić.

Ile trwa gotowy film?

Zastanówcie się czy oczekujecie atrakcyjnego filmu stawiającego na przemyślane ujęcia, czy chcecie bardziej relacji z dnia ślubu. Według nas optymalna długość to 70 do 90 minut, ale śmiało mówcie o swoich oczekiwaniach. Skoro płacicie, to macie prawo wymagać. Długość filmu nie wpływa na jego cenę.

Ile otrzymamy zdjęć?

Standardowo usługę fotograficzna przekazujemy w postaci stu wywołanych zdjęć w formacie 15 cm/21 cm opakowanych w pamiątkowe pudełko. Dodatkowo w myśl zawartej umowy otrzymujecie obrobione pliki jpg gotowe do wywołania w ilości 450 szt, które sami wybierzecie z pośród wszystkich zdjęć wykonanych w dniu ślubu. Jeśli będzie potrzeba uzyskania większej ilości plików foto, to za symboliczną dopłatą takie dostaniecie. Na życzenie możemy przygotować również przepiękny album foto.

Czy dostaniemy surowy materiał wideo?

Tego obiecać nie możemy. Operatorzy podczas pracy dbają o pozyskanie materiału, który dopiero podczas montażu nabierze właściwego kształtu. Surowy materiał pobrany bezpośrednia z kamery nie nadaje się do oglądania, ponieważ jest w nietypowym formacie, jest bez koloru, kontrastu i niekiedy praktycznie bez dźwięku. To wszystko powstanie podczas edycji. Ale nie martwcie się. Teraz do filmu można zamówić dodatek przedstawiający całe kazanie z kościoła, dodatki z części tanecznej wesela i pełne oczepiny. Taki suplement to nawet 60 minut zmontowanego filmu zawierającego materiał z dnia ślubu i wesela w formie bardziej dokumentalnej. Dzięki tej opcji możecie mieć pewność, że Wasz film główny będzie nowoczesny, dynamiczny i ciekawy, a jednocześnie nie będziecie mieli obawy, że coś Wam z tego dnia umknie.

Kiedy należy rezerwować termin?

Nikogo nie pośpieszamy, ale jak najszybciej. Jeśli macie już wybraną salę i zespół, to warto podpisać umowę z nami. Inaczej może Was ktoś ubiec, a tego byście nie chcieli.

Jak wygląda kwestia rezerwacji?

Jedyną pewną opcją rezerwacji jest zawarcie umowy i wpłata zadatku. W wyjątkowych przypadkach bez umowy rezerwujemy termin na kilka dni w celu wcześniejszego dopięcia przez Was umowy z salą, lub zespołem.

Czy musimy osobiście zawierać umowę?

Czasy się zmieniają i obecnie duża ilość Par Młodych zawiera umowy drogą elektroniczną. To wygodna i bezpieczna forma. Osobiście spotkamy się bliżej dnia ślubu. To wtedy omówimy szczegóły realizacji.

Czy wesela w piątki są tańsze?

Bez względu na dzień tygodnia pracujemy z tym samym zaangażowaniem chyba, że pozwolicie nam na więcej luzu np nie oczekując naszej obecności na przygotowaniach lub oczepinach. Wtedy oczywiście możemy negocjować cenę.


macie dodatkowe pytania?

Śmiało piszcie lub dzwońcie. Postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt