AMADEOFILM - PEŁNA OFERTA Z CENAMI


FILM ŚLUBNY - PAKIET STANDARdowy 

W pełni profesjonalna realizacja wykonana przez dwuosobowy zespół filmowców dysponujących wysokiej klasy sprzętem filmowym z wymienną optyką. W zależności od oczekiwań Zamawiających, film o długości 40-120 minut. Wszystko na najwyższym poziomie i bez kompromisów.

 • filmowanie od przygotowań Państwa Młodych do końca oczepin
 • niezależna rejestracja dźwięku
 • profesjonalne stabilizatory obrazu 
 • ujęcia widokowe z drona bez dopłaty
 • ujęcia plenerowe realizowane w innym dniu niż dzień ślubu bez dopłaty
 • kilkuminutowy klip z całości
 • do 13 godzin pracy operatorów w dniu ślubu 


CAŁOŚĆ USŁUGI KOSZTUJE 4200,- 

Koszty dojazdu to jedynie zwrot za paliwo


FILM ŚLUBNY - KRÓTKO I TREŚCIWIE

Coraz częściej wybierana opcja na wesela o niewielkiej ilości gości. Dynamiczna forma filmowa przedstawiająca dzień ślubu i pleneru w nowoczesny sposób.

 • wysokiej jakości sprzęt do rejestracji obrazu i dźwięku
 • wybrane momenty filmowane przy użyciu trzech kamer
 • starannie zmontowany film o długości do 45 minut
 • filmowanie od przygotowań Państwa Młodych do końca oczepin
 • do 13 godzin pracy operatora w dniu ślubu
 • plener w innym dniu niż dzień ślubu 
 • ujęcia widokowe z drona bez dopłaty
 • kilkuminutowy klip z całości


CAŁOŚĆ USŁUGI KOSZTUJE 3700,- 

Koszty dojazdu ustalane indywidualnie. 

WIDEOREPORTAŻ

Staranna rejestracja wydarzeń z dnia ślubu. Nieskomplikowany montaż i niezależna rejestracja dźwięku gwarantująca profesjonalną jakość. Konstrukcja zachowująca dobry smak i ponadczasowość.

 • filmowanie od przygotowań Państwa Młodych do końca oczepin
 • niezależna rejestracja dźwięku
 • profesjonalne stabilizatory obrazu 
 • długość filmu dowolna
 • do 12 godzin pracy operatora w dniu ślubu


CAŁOŚĆ USŁUGI KOSZTUJE 2800,- 

Koszty dojazdu uzgadniane indywidualnie. 

FOTOGRAFOWANIE 

Reportaż fotograficzny przeprowadzony przez fotografa w dniu ślubu od przygotowań do końca oczepin. W wyniku pracy fotografa przekazujemy minimum 350 plików jpg na pendrive i sto wywołanych zdjęć 15X23 cm, pięknie opakowanych w pamiątkowe pudełko.

KOSZT USŁUGI - 2499,- 

Opcjonalny plener fotograficzny w innym dniu, niż dzień ślubu kosztuje 500,- 


Nasze portfolio można zobaczyć TUTAJ

RAZEM TANIEJ

USŁUGA KOMPLEKSOWA

FOTOGRAFOWANIE I FILM ŚLUBNY w Pakiecie standardowym; wszystko z plenerem w innym dniu
w cenie 6000,-

To taniej o 1200,-

To świetna cenowo oferta, w ramach której dostajecie wszystko to, co najlepsze.

Koszty dojazdów to jedynie zwrot za paliwo.

.

Jak może wyglądać Wasz film ?

Poniżej cały film, który przygotowaliśmy Karolinie i Jarkowi. To tylko przykład tego co potrafimy. Nie zamykamy się w schematach i szablonach. Praktycznie każdy film jest inny, ale na podstawie tej produkcji możecie ocenić na co nas stać. Opowiedzcie nam o swoich oczekiwaniach, a upewnimy Was, że jesteśmy w stanie to zrobić.

KAROLINA I JAREK

CAŁY FILM

Play Video


Pytania, na które warto znać odpowiedzi.

Który Pakiet Filmowy jest dla nas?

Jeśli organizujecie nieduże wesele w niewielkiej sali, można rozważyć jednego operatora. Przy niedługiej formie film będzie udany i ciekawie zrealizowany. Jeśli jednak na swoje wesele zamierzacie zaprosić większą liczbę gości i oczekujecie dłuższego filmu, warto zdecydować się na opcję dwóch operatorów. Praca zespołowa operatorów pozwoli na pozyskanie świetnych ujęć, które po zmontowaniu utworzą niepowtarzalny efekt, upodabniając Wasz film do filmu telewizyjnego lub kinowego.

Dlaczego dwóch operatorów?

W odróżnieniu do realizacji filmu fabularnego, podczas dnia ślubu prawie niczego nie można powtórzyć, więc aby zmontowany film nabrał walorów profesjonalnej produkcji warto zadbać o ujęcia z różnych stron w tym samym czasie. Tego dokonać może jedynie zespół operatorów dysponujących kilkoma kamerami. Na przykładzie przysięgi łatwo sobie wyobrazić jak wygląda to na filmie - jeden kadr ukazuje oboje młodych i księdza, a drugi zbliżenia na twarze, ręce lub reakcje rodziców. Takie przedstawienie tego momentu jest dużo atrakcyjniejsze. Podobnych przykładów można wymieniać całe mnóstwo.

Czy możemy zamówić film i zdjęcia w pakiecie?

Tak, to najlepsza i najkorzystniejsza finansowa dla Was opcja. Wraz z naszym fotografem przygotujemy świetny film i udane zdjęcia bez "walki" o lepsze ujęcia, co często się zdarza gdy pracujemy z nieznanym nam fotografem. W tej opcji możecie dodatkowo liczyć na korzystniejszą cenę, a ewentualne koszty dojazdu będą jedne dla całej ekipy.

Kiedy zaczyna się praca ekipy AMADEOFILM?

W zależności od zamówionego pakietu, w dniu ślubu pozostajemy do Waszej dyspozycji przez 11-13 godzin. Pracę najczęściej zaczynamy około dwunastej i kończymy około pierwszej z chwilą zakończenia oczepin. To wystarczający czas na zarejestrowanie wszystkich ważnych i oficjalnych chwil tego dnia, a i szalona zabawa też się w tym zawrze.

Dlaczego plener w innym dniu, niż dzień ślubu?

Wiele razy udało się nam zarejestrować świetne ujęcia plenerowe w dniu ślubu, ale najlepsze efekty osiągamy gdy na sesję umawiamy się już po ślubie. Czas trwania takiej sesji to dwie, do trzech godzin, a tyle żadna z Par w dniu ślubu nie jest wstanie nam poświęcić.

Ile trwa gotowy film?

Zastanówcie się czy oczekujecie atrakcyjnego filmu stawiającego na przemyślane ujęcia, czy chcecie bardziej relacji z dnia ślubu. Według nas optymalna długość to 45-75 minut, ale śmiało mówcie o swoich oczekiwaniach. Skoro płacicie, to macie prawo wymagać. Dłuższy nie jest droższy, a krótszy nie jest tańszy :)

Czy dostaniemy surowy materiał?

Tego obiecać nie możemy. Operatorzy podczas pracy dbają o pozyskanie materiału, który dopiero podczas montażu nabierze właściwego kształtu. Surowy materiał pobrany bezpośrednia z kamery nie nadaje się do oglądania, ponieważ jest w nietypowym formacie, jest bez koloru, kontrastu i niekiedy praktycznie bez dźwięku. To wszystko powstanie podczas edycji. Zresztą, czy zamawiając weselny tort pytacie o skorupki od jajek i ścinki ciasta :) ?

Ile otrzymamy zdjęć?

Usługę przekazujemy w formie stu wywołanych zdjęć w formacie 15X21 opakowanych w pamiątkowe pudełko. Dodatkowo w myśl zawartej umowy otrzymujecie obrobione pliki jpg gotowe do wywołania w ilości minimum 350 szt. W praktyce zdjęć z udanej imprezy powstaje około 600 i tyle otrzymacie.

Jak wygląda kwestia rezerwacji?

Jedyną pewną opcją rezerwacji jest zawarcie umowy i wpłata zadatku. W wyjątkowych przypadkach bez umowy rezerwujemy termin na kilka dni w celu wcześniejszego dopięcia przez Was umowy z salą, lub zespołem.

Kiedy należy rezerwować termin?

Nikogo nie pośpieszamy, ale jak najszybciej. Jeśli macie już wybraną salę i zespół, to warto podpisać umowę z nami. Inaczej może Was ktoś ubiec, a tego byście nie chcieli.

Czy musimy osobiście zawierać umowę?

Czasy się zmieniają i obecnie duża ilość Par Młodych zawiera umowy drogą elektroniczną. To wygodna i bezpieczna forma. Osobiście spotkamy się bliżej dnia ślubu. To wtedy omówimy szczegóły realizacji.

Czy wesela w piątki są tańsze?

Bez względu na dzień tygodnia pracujemy z tym samym zaangażowaniem chyba, że pozwolicie nam na więcej luzu np nie oczekując naszej obecności na przygotowaniach lub oczepinach. Wtedy oczywiście możemy negocjować cenę.

macie dodatkowe pytania?

Śmiało piszcie lub dzwońcie. Postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt