AMADEOFILM - OFERTA


FILM ŚLUBNY

 • filmowanie od przygotowań Państwa Młodych do końca oczepin;
 • dwóch operatorów;
 • rejestracja przy pomocy dwóch/trzech kamer;
 • zaawansowany montaż;
 • film o dowolnej długości;
 • niezależna rejestracja dźwięku;
 • profesjonalny stabilizator obrazu;
 • ujęcia widokowe z drona;
 • kilkuminutowy klip z całości (teledysk); https://www.amadeofilm.pl/film/
 • filmowa sesja plenerowa realizowana w innym dniu, niż dzień ślubu bez dopłaty;
 • do 12 godzin pracy w dniu ślubu;

CAŁOŚĆ USŁUGI KOSZTUJE 4300,- 

Koszty dojazdu to jedynie zwrot za paliwo.

Oferta aktualna na dzień 18.06.2023. Zastrzegamy sobie prawo do różnej oferty w zależności od daty ślubu i wesela.

Pytania, na które warto znać odpowiedzi.

Kiedy zaczyna się praca ekipy AMADEOFILM?

W zależności od zamówionego pakietu, w dniu ślubu pozostajemy do Waszej dyspozycji przez 12-13 godzin. Pracę najczęściej zaczynamy około dwunastej i kończymy około pierwszej z chwilą zakończenia oczepin. To wystarczający czas na zarejestrowanie wszystkich ważnych i oficjalnych chwil tego dnia, a i szalona zabawa też się w tym zawrze.

Dlaczego plener w innym dniu, niż dzień ślubu?

Wiele razy udało się nam zarejestrować świetne ujęcia plenerowe w dniu ślubu, ale najlepsze efekty osiągamy gdy na sesję umawiamy się już po ślubie. Czas trwania takiej sesji to dwie, do trzech godzin, a tyle żadna z Par w dniu ślubu nie jest wstanie nam poświęcić.

Ile trwa gotowy film?

Zastanówcie się czy oczekujecie atrakcyjnego filmu stawiającego na przemyślane ujęcia, czy chcecie bardziej relacji z dnia ślubu. Według nas optymalna długość to 45-75 minut, ale śmiało mówcie o swoich oczekiwaniach. Skoro płacicie, to macie prawo wymagać. Dłuższy nie jest droższy, a krótszy nie jest tańszy :)

Czy dostaniemy surowy materiał?

Tego obiecać nie możemy. Operatorzy podczas pracy dbają o pozyskanie materiału, który dopiero podczas montażu nabierze właściwego kształtu. Surowy materiał pobrany bezpośrednia z kamery nie nadaje się do oglądania, ponieważ jest w nietypowym formacie, jest bez koloru, kontrastu i niekiedy praktycznie bez dźwięku. To wszystko powstanie podczas edycji. Ale nie martwcie się. Teraz do filmu można zamówić dodatek przedstawiający całe kazanie z kościoła, dodatki z części tanecznej wesela i pełne oczepiny. Taki suplement to nawet 60 minut zmontowanego filmu zawierającego materiał z dnia ślubu i wesela w formie bardziej dokumentalnej. Dzięki tej opcji możecie mieć pewność, że Wasz film główny będzie nowoczesny, dynamiczny i ciekawy, a jednocześnie nie będziecie mieli obawy, że coś Wam z tego dnia umknie.

Jak wygląda kwestia rezerwacji?

Jedyną pewną opcją rezerwacji jest zawarcie umowy i wpłata zadatku. W wyjątkowych przypadkach bez umowy rezerwujemy termin na kilka dni w celu wcześniejszego dopięcia przez Was umowy z salą, lub zespołem.

Kiedy należy rezerwować termin?

Nikogo nie pośpieszamy, ale jak najszybciej. Jeśli macie już wybraną salę i zespół, to warto podpisać umowę z nami. Inaczej może Was ktoś ubiec, a tego byście nie chcieli.

Czy musimy osobiście zawierać umowę?

Czasy się zmieniają i obecnie duża ilość Par Młodych zawiera umowy drogą elektroniczną. To wygodna i bezpieczna forma. Osobiście spotkamy się bliżej dnia ślubu. To wtedy omówimy szczegóły realizacji.

Czy wesela w piątki są tańsze?

Bez względu na dzień tygodnia pracujemy z tym samym zaangażowaniem chyba, że pozwolicie nam na więcej luzu np nie oczekując naszej obecności na przygotowaniach lub oczepinach. Wtedy oczywiście możemy negocjować cenę.

macie dodatkowe pytania?

Śmiało piszcie lub dzwońcie. Postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt